четвер, 27 червня 2013 р.

Літній табір денного пербування "Джерело"

       Для дітвори  нашої школи весело пролунав останній дзвінок. На три місяці закликав усіх поринути з головою в літню казку, сповнену тепла, сонця, приємних прогулянок та відпочинку.Отож,  приємним зачином цієї казки для учнів мизівської школи став літній табір денного перебування "Джерело".Саме тут вони мали прекрасну можливість оздоровитися та провести час з користю для себе.
       Період функціювання табору на базі місцевої школи тривав з 27 травня по 9 червня, тому кожен мав вдосталь часу для добрих справ та дозвілля. Вихователі Павлючик Лідія Іванівна, Воробей Ольга Іванівна, Лисик Галина Григорівна, Ткачук Валентина Григорівна, Хомич Любов Петрівна на чолі з начальником табору Шум Любов Василівною робили все для того, щоб хлопчикам та дівчаткам відпочивалося приємно, весело і цікаво.
     Тут щодня проводилося чимало різних конкурсів та екскурсій. Сумувати недоводилося нікому, оскільки конкурси, ігри та розваги стимулювали всіх рухатися, сміятися, проявляти себе в певному творчому амплуа.
      Усі члени загонів табору взяли участь у масових заходах присвяченому "ДНЮ КНИГИ". Під час вікторини "Хто, хто в цій книжечці живе?" учні мали змогу продемонструвати начитаність , ерудованість, кмітливість, творчі здібності та ін.

Під час конкурсу "Острів загадок"
                            Командні конкурси


Учні демонстрували правила поводження з книгою


     Після бурхливого обговорення журі підвело підсумки конкурсу. Переможці загони  були нагороджені солодкими призами.
             По закінченню вікторини присутні  мали чудову нагоду  ознайомитися з   найгарнішими бібліотеками світу, справжніми витворами мистецтва. Від яких захоплює дух і з"являється бажання оселитися там навічно. 
Усі бажаючі учні взяли участь у конкурсі малюнків "Від книги до творчості".
   

 
 
 

Немає коментарів:

Дописати коментар