суботу, 31 жовтня 2015 р.

Квілінг - спробуй це!

                Історія квілінгу.

Хоча достовірно походження квілінгу не відомевважається що він з'явився одразу після винайдення паперу в Китаї -  у 105 н.еІнші джерела стверджуютьщо квілінг практикувався у Давньому ЄгиптіОдне можна сказати напевно  квілінг має дуже багату історію.
Вважається у 300  400 роки срібні та золоті дротики були закручені навколо стовпів та ваз,  було зроблено саме за допомогою техніки квілінг.  До 1200- це захоплення було дуже популярнимГоловним матеріалом був  металтож коли він став недоступним для миряниназмінився на папір.  Вперше документально згаданий квілінг у 1200- хале фактично почав ви-користовуватись у 1500-1600- ті французькими та італійськими черницями.  Вони використовували рвані шматочки бібельдруку (особливо тонкий не-прозорий папір). та гусяче пір'ящоб прикрасити релігійні догмати та картини.
Починаючи з кінця 1600- х квілінг став досить популярним захопленням у Європі та Англії серед молодих дамУ школах дівчата вивчали квілінг разом із вишиваннямПриклади таких робіт все ще існують із назвою школи та імям дівчинки на звороті.
Квілінг ніколи не був розвагою у вільний час для жінок робочого класуІ лише дами вищого класу мали час на квілінгне маючи потреби у роботідоки підходящий наречений не зробить пропозиціюЦю техніку використовували для прикрашання та декорування мебліввазпідставоккорзиншкатулок та інТільки люди з грошима могли дозволити собі купівлю матеріалів для квілінгуУ якості фону використовували фольгу .
Поселенці привезли із собою квілінг у Америкуі там він пережив переродження.
У наші часи квілінг став досить відомим і доступним, тож кожен охочий тепер може створювати неповторні шедеври у себе вдома.
Майстер - клас по квілінгу пройшов і в  - нашій бібліотеці. Зав.бібліотекою провела майстер - клас для дітей 3 - 8 класів. І ось такі чудові картини були зроблені читачами нашої бібліотеки.Немає коментарів:

Дописати коментар