неділю, 11 червня 2017 р.

Ми хочемо, щоб ваше літо було книгами зігріте

Весело сьогодні, радісно у нас! Цього дня в Мизівському пришкільному таборі денного перебування «Джерело» відбулось святкове дійство під гаслом «Ми хочемо, щоб ваше літо було книгами зігріте». Бібліотекар підготувала   розважальну програму, головною і найцікавішою складовою якої стала літературна галявина під назвою «Острів читання на планеті Літо».
Бібліотекар  провела для маленьких гостей чимало конкурсів і вікторин, в яких діти мали змогу перевірити свої знання і кмітливість. Та яке ж свято обійдеться без ігор і розваг? Дітлахи «збирали літери», грались у веселі ігри, брали участь у інтелектуальних конкурсах. Нудьгувати було ніколи, адже для кожної дитини знайшлась цікава справа : одні малювали на асфальті улюблених казкових героїв, інші, сидячи на галявині, розглядали новенькі книжки і журнали, які із задоволенням взяли додому.
Приємно, що діти отримали море задоволення і незабутніх вражень. Було багато радісних посмішок, протягом всього заходу панувала атмосфера гарного настрою. Таким і має бути свято.

На завершення сьогоднішнього дня всі бажаючі піднесено виконали пісню «Черепаха Аха-Аха», відомої української поетеси Ганни Чубач
Немає коментарів:

Дописати коментар