вівторок, 3 жовтня 2017 р.

Нашй бібліотеці -70!

Там , де живе мудрість

29 вересня бібліотека відсвяткувала свій 70-ти річний ювілей Мизівська сільська бібліотека-філія .У святково прибраному квітами, кольоровими кульками, приміщенні була оформлена ювілейна виставка «Бібліотеці – 70». На свято зібрались активні читачі бібліотеки, жителі села, завітали гості. Розповідь ведучих про історію закладу вдало доповнювали музичні та гумористичні номери у виконанні читачів бібліотеки.
    Привітати бібліотеку прийшли: помічник народного депутата України Степана Івахіва Н.Д.Маленицька, краєзнавець М.О.Шаясюк, сільський голова Т.І. Сарапін   директор Старовижівської ЦБС О.І.Гаврилюк  , яка вручила грамоти від  відділу культури з нагоди ювілею бібліотеки.
    Як годиться на дні народження дарували подарунки. Дуже доречним були електрочайник та чайний сервіз щоб зігріватися гарячим напоєм в холодну пору року , а ще були книжки від фонду «Патріоти Волині». Свою книгу про історію села, видану в Канаді, подарував бібліотеці місцевий краєзнавець М.Шаясюк. Свято вийшло яскравим і теплим.Немає коментарів:

Дописати коментар