вівторок, 18 грудня 2018 р.

Чайна симфонія насолоди та здоров’я

Прийшла зима, пора, коли особливо хочеться затишку, тепла, приємного спілкування у колі друзів за чашкою ароматного чаю.
Тож у будинку культури с. Мизове було  організовано  літературно-чайну композицію «Чайна симфонія насолоди та здоров’я» присвячена  Міжнародному дню чаю, який відзначається щорічно 15 грудня.
Чаювання – один з чисельних засобів досягнення внутрішньої гармонії, пошуку свого місця в житті.
У теплій затишній довірливій обстановці звучали вірші, легенди про чай. Не дивлячись на те, що панувала легка святкова атмосфера   присутні  ознайомилися   з історією виникнення цього напою, традиціями чаювання у різних країнах,  цікавими фактами про чай та нюансами чайного етикету. Чудовим доповненням інформаційного блоку був перегляд  презентації, яка познайомила присутніх з культурою та мистецтвом заварювання чаю в Японії, чайною церемонію у Китаї.
Доповненням до церемонії стала мініатюра «Японський ресторан в провінційному містечку», у виконанні Сарапін Галини та Сидька Анатолія. Жартівливий вірш  виконала Сташук Раїса. Запрошував до чаювання учень 5 класу Білецький Роман.
Родзинкою заходу був китайський танець у виконанні активних читачів бібліотеки.
На завершення заходу прозвучала пісня «Український звичай» у виконанні Шух Олександри.













четвер, 22 листопада 2018 р.

Забуттю не підлягає!

21 листопада це свято встановлено на честь початку в цей день двох революцій в українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Саме 21 листопада 2013 року розпочались перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом.
До Дня Гідності та Свободи  учні 6-10 класів підготували  виступ, присвячений подвигу Героїв Небесної Сотні, учні 5-11-х класів переглянули презентацію про події Революції Гідності.   У сільській та шкільній  бібліотеці діяла тематична виставка «Гідності бути!».

Сьогодні ми в скорботі й з великою вдячністю згадуємо Героїв Небесної сотні, котрі відтепер постійно споглядатимуть за нами та нашими вчинками. Адже за  нашу  свободу й оновлення країни заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі.  І більшість  з них – молоді, сильні. Ті, хто лише починав жити….






четвер, 1 листопада 2018 р.

Осінній інтер'єр: зігрій себе домашнім затишком у бібліотеці!

В кожної людини є місце, де можна заховатись від вітру та негоди, зігрітися, відпочити душею. Дуже приємно, що одне з таких затишних місць - це наша бібліотека. Осінь радує своїми барвами - жовті, бордові, жовтогарячі, коричневі, найнеймовірніших форм і розмірів - осіннє листя, здається, навмисно створені для творчості і розвитку фантазії . Така барвиста пора осені настає раптово та швидко минає. Спробуйте хоча б на мить спинити час: створіть композицію чи букет з гілочок або листя, які будуть нагадувати про приємні моменти. А ще – це безмежний простір для фантазії… А матеріал для творчості – подарунок барвистої осені.
В бібліотеці в рамках міні-проекту «Бібліотека територія читання, творчості та дозвілля» пройшов майстер - клас  з   користувачами, присвячений красі та барвам осені.
Діти  розповідали свої цікаві історії, які сталися з ними в осінню пору року. І      за допомогою  кленового листя і краплинки своєї фантазії робили троянди, які  прикрашають приміщення бібліотеки, амбулаторії та  храму.

У наших читачів буйна фантазія, океан енергії і море амбіцій. Варто тільки розпалити інтерес в очах дитини, і він стане вашим однодумцем і помічником. Тоді з таким читачем можна успішно вирішувати будь–які учбові і творчі задачі.




















































середа, 24 жовтня 2018 р.

Ідеї народжені в бібліотеці

Осінній вітер з рясним дощем, наче своїм привітом, заглядає до нас в бібліотеку, а у нас в приміщенні - затишно і тепло від візитів користувачів.          
 Більшість учнів за навчальний рік стають учасниками різних творчих груп, працюють в різних проектах, виступають перед однокласниками зі звітами про виконану роботу у вигляді презентацій, виставок творчих робіт або показують підсумковий продукт своєї діяльності.
Сьогодні цілий день спілкування і обслуговування було надане учням 8-9 класів, які проводили природничий гурток в нашій бібліотеці та готувалися до конкурсу «Птах року - 2018». Діти  використовували свою фантазію у створенні   презентації, застосовували свою креативність у виготовленні плакату, дружно і весело   спілкувались. Керівник гуртка Бобела Наталія Миколаївна навчала своїх підопічних як майстерно  представляти  проект.




пʼятниця, 19 жовтня 2018 р.

Хай множаться зерна добра у Ваших душах

З метою увічнення пам’яті видатного українського педагога-гуманіста у бібліотеці  с.Мизове , серед учнів 1,3 класів проведено    урок доброти “Хай множаться зерна добра у Ваших душах”, під час якого учні    мали змогу пригадати  цікаві факти з життєвого та творчого шляху Василя Сухомлинського, ознайомилися з виставкою книг письменника,  пограти в ігри.
Василь Сухомлинський зазначав, що «природа - величезної ваги виховний фактор, що накладає свій відбиток на весь характер педагогічного процесу. Перша дія школи – не в школі, а в природі. Саме тут – «джерело слова і розуму». Щоденне спілкування з природою народжує і зміцнює у дитини безцінну якість, властиву людській особистості, – доброту.

У бібліотеці розгорнуто тематичну книжково-ілюстративну виставку «З любов’ю до дітей».


Квіткова галявина добрих справ

Учні 1-го класу

Учні  3-го класу



                                                         





                                                                           Павутина доброти