четвер, 1 листопада 2018 р.

Осінній інтер'єр: зігрій себе домашнім затишком у бібліотеці!

В кожної людини є місце, де можна заховатись від вітру та негоди, зігрітися, відпочити душею. Дуже приємно, що одне з таких затишних місць - це наша бібліотека. Осінь радує своїми барвами - жовті, бордові, жовтогарячі, коричневі, найнеймовірніших форм і розмірів - осіннє листя, здається, навмисно створені для творчості і розвитку фантазії . Така барвиста пора осені настає раптово та швидко минає. Спробуйте хоча б на мить спинити час: створіть композицію чи букет з гілочок або листя, які будуть нагадувати про приємні моменти. А ще – це безмежний простір для фантазії… А матеріал для творчості – подарунок барвистої осені.
В бібліотеці в рамках міні-проекту «Бібліотека територія читання, творчості та дозвілля» пройшов майстер - клас  з   користувачами, присвячений красі та барвам осені.
Діти  розповідали свої цікаві історії, які сталися з ними в осінню пору року. І      за допомогою  кленового листя і краплинки своєї фантазії робили троянди, які  прикрашають приміщення бібліотеки, амбулаторії та  храму.

У наших читачів буйна фантазія, океан енергії і море амбіцій. Варто тільки розпалити інтерес в очах дитини, і він стане вашим однодумцем і помічником. Тоді з таким читачем можна успішно вирішувати будь–які учбові і творчі задачі.
Немає коментарів:

Дописати коментар