пʼятницю, 4 грудня 2015 р.

Виховна година

Якщо пам'ять жива...

                                                        "Хто не пам'ятає минулого, 

                                                       той не має майбутнього!"

 Кожна людина по-своєму прокладає шлях у житті, залишає слід у пам’яті людській.  Миколі Шаясюку, уродженцю села Мизове,  сам Бог велів захопитися вивченням історії рідного краю, створенням книг про славетні постаті села. І крихта за крихтою збиралися дані про історичні постаті Мизівської землі. Пошук вилився у створення  документальних краєзнавчих матеріалів, які впорядковані ним у тісній співпраці з бібліотекарем.
4 грудня відбулася виховна година присвячена вшануванню пам'яті  великих патріотів села. Це Міщук М.І. - перший директор Мизівської середньої школи, Міщук І.К. - перша в Старовижівському районі заслужена вчителька Української РСР, Жолинська Н.О.- велика активістка , медсестра УПА., Миселюк П.М. - староста села , громадський діяч, Осіїк Ф.М. - відданий патріот землі. Розповідь краєзнавця супроводжувалась презентацією підготовленою бібліотекарем.
 Присутні заходу не лишились байдужими після ознайомлення  з історичним сторінками. Душею і серцем проникли у минуле нашого села.  
М.Шаясюк наголосив, що незабаром перед нами постане велика плеяда людей, які творили історію нашого краю, бо як сказав кіномитець О.Довженко "народ, який не знає історії свого народу, єсть народ сліпців".
Ознайомитися з унікальними роботами М.Шаясюка можна в бібліотеці  на книжковій виставці "Із джерел рідної землі".
  Немає коментарів:

Дописати коментар