четвер, 26 квітня 2018 р.

День пам’яті Чорнобильської трагедії в бібліотеці

26 квітня 1986 року... Була весна - квітуча, напоєна запахами землі і нового життя. Ніхто не здогадувався, що ця весна назавжди чорними літерами буде вписана в історію нашого народу і людства, що про невелике місто Чорнобиль дізнається весь світ.
Минуло 32 роки, а чорний день Чорнобильської трагедії продовжує хвилювати людей: і тих, кого він зачепив своїм недобрим крилом, і тих, хто пізніше народився далеко від покривдженої землі.
Серед усіх трагедій, які пережило людство, чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами рукотворного забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров'я, психіку людей, їх соціальні, економічні і побутові умови життя.
До цієї скорбної дати в бібліотеці –філії с. Мизове проведено годину екологічної грамотності  «Чорнобиль – цифровий плач мертвої зони». Читачі розширили знання про Чорнобильську трагедію, дізналися про потенційну небезпеку радіації. Під час заходу згадали мизівських ліквідаторів  аварії на Чорнобильській АЕС. Пригадали правила поводження у забрудненому середовищі.  
Присутні мали змогу  переглянути документальний фільм про основні події під час аварії на ЧАЕС, яка є не лише великою трагедією, а й символом безмежної мужності багатьох тисяч наших співвітчизників.


В бібліотеці оформлено книжкову викладку «Очима болю відлунням у серці». де представлені книги, документальні матеріали що розповідають про страшні квітневі дні далекого 86-го року.

 Проходять роки після аварії на ЧАЕС. А біль не вщухає, тривога не покидає людей. Ще довго ми будемо відчувати на собі наслідки трагедії, ще довго чутимемо її дзвони.

Немає коментарів:

Дописати коментар